Program gier młodzieżowych zespołów Ślęzy (chłopcy)

W sobotę i niedzielę (13/14 listopada) zespoły młodzieżowe Ślęzy rozegrają mecze ligowe, a niektóre z nich będą bardzo istotne w kontekście ewentualnych awansów do wyższych lig.

 

15. kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych

ŚLĘZA WROCŁAW – LECHIA DZIERŻONIÓW niedziela godz.15:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Na zakończenie rundy jesiennej, Ślęza zmierzy się z solidnym rywalem, bo takim jest zajmująca 6. miejsce w tabeli i mająca o 4 pkt. zdobyte więcej od 1KS-u, dzierżoniowska Lechia. Jest to jednak na pewno przeciwnik będący w zasięgu żółto-czerwonych i wierzymy, że to oni zwycięsko zakończą pierwszą fazę sezonu 2021/22.

14. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17

ŚLĘZA WROCŁAW – KONFEKS LEGNICA sobota godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Najważniejszy od lat mecz drużyny Ślęzy w tej kategorii wiekowej. Zadecyduje on czy 1KS wiosną zagra w elicie, czyli w I WLJM.Aby tak się stało, trzeba wygrać z Konfeksem. Ważne jednak, by nasi piłkarze nie patrzyli na tabelę, z której wynika, że Konfeks jest już spadkowiczem i żeby też zapomnieli o ostatnim, wygranym 5:0 meczu z tym zespołem w Legnicy. Sobotnia potyczka to zupełnie nowe rozdanie, do którego trzeba podejść w pełni skoncentrowanym, a na boisku dać z siebie wszystko, bo tylko takie podejście może zagwarantować sukces.

13. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15

FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.13:00 ul. Na Niskich Łąkach 8
Nadzieja umiera ostatnia i aby takową nadzieję zachować i sprawić, że sprawa awansu rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce (za tydzień), w tym meczu trzeba wygrać.

13. kolejka V Okręgowej Ligi Trampkarzy U15

ŚLĘZA II WROCŁAW – AP OLEŚNICA sobota godz.16:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Choć to nie jest jeszcze ostatnia kolejka, to dla Ślęzy będzie już to ostatni mecz. Będzie to mecz podsumowujący doskonały sezon, w którym Ślęza II zdobyła mistrzostwo V OLT i uzyskała awans. Nie oznacza to jednak, że w sobotę będziemy tylko świętować, bowiem oczekujemy, że nasz zespól, jak na mistrza przystało, zakończy rozgrywki zdobyciem kompletu punktów.

13. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN WROCŁAW – ŚLĄSK III WROCŁAW sobota godz.12:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Dla naszej drużyny jest to mecz o prestiż, bowiem szans na awans już od dawna nie ma, a spadek też jej nie grozi. W grze o awans wciąż za to liczy się Śląsk III, który do lidera traci 3 pkt, a w ostatniej kolejce zmierzy się z nim w bezpośrednim starciu. Być może nie będzie ono już decydować o niczym, bo może tak się stać, gdy Ślęza Śląskowi urwie punkty, a naszych młodych piłkarzy stać jest na to, by tak też się stało.

13. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN II WROCŁAW – MOTO-JELCZ II OŁAWA niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Mecz, którego stawką jest 3. miejsce w tabeli. Aktualnie zajmuje je Moto-Jelcz mający punkt zdobyty więcej od Ślęzy. Aby obie ekipy zamieniły się miejscami, żółto-czerwoni muszą wygrać, a stać ich na to.

11. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – SPORTING II WROCŁAW niedziela godz.16:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
ŚLĘZA VI WROCŁAW – PARASOL V WROCŁAW sobota godz.17:30
Te dwa mecze zadecydują o awansie o klasę rozgrywkową wyżej. Obecnie w tabeli prowadzi Parasol V, mający 2. pkt zdobyte więcej od Ślęzy V. Zajmująca za to 3. miejsce Ślęza VI szans na awans już nie ma, ale może pomóc Ślęzie V. Sytuacja wygląda bowiem tak, że zwycięstwo lib remis Ślęzy VI na Parasolem, otworzy drzwi do awansu dla Ślęzy V. Oby ten scenariusz się spełnił.

12. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 2)

ŚLĘZA VII WROCŁAW – SILESIA GAJ WROCŁAW niedziela godz.12:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Niepokonana Ślęza VII ma już zapewnione 1. miejsce i awans. Teraz celem naszej drużyny, jest zwycięstwo w dwóch ostatnich meczach i zakończenie sezonu bez straty punktu, a byłby to wyczyn nie lada.