Przegląd kadr w sparingu juniorów młodszych

W sparingowym meczu juniorów mł. U17, Ślęza Wrocław przegrała ze Stilonem Gorzów Wlkp. 1:3.

W pierwszym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do sezonu wiosna 2022, trener Daniel Drozd sprawdził aż 21 piłkarzy, wśród których było też 8. zawodników testowanych. Przeciwnikiem Ślęzy był gorzowski Stilon, przebywający aktualnie na obozie we Wrocławiu. Zespół ten w rozgrywkach I WLJM w woj. lubuskim zajął jesienią 2 miejsce. Dzisiejsze starcie, toczone przy podmuchach porywistego wiatru i miejscami oblodzonym boisku, było bardzo wyrównane. Więcej sytuacji strzeleckich tworzyła Ślęza, za to Stilon był skuteczniejszy, dzięki czemu wygrał.

ŚLĘZA WROCŁAW – STILON GORZÓW WLKP. 1:3 (1:2)

1:0 samobójcza 2′
1:1 testowany (samobójcza) 6′
1:2 ? 45′
1:3 ? 80′

Ślęza – I połowa – Grygorcewicz, Dimitriadis, Kamiński, testowany, testowany, testowany, Trzeciakiewicz, testowany, Sikora, Patryło, Rękas
II połowa – testowany, testowany, testowany, testowany, Sowiński, Wilantewicz, Doktorski, testowany, Mirga, Rafalski, Walczyk.