Sobota na plus w ligach młodzików

Trzy zwycięstwa i jedna porażka, to bilans sobotnich meczów drużyn Ślęzy w ligach młodzików.

7. kolejka VI Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA IV WROCŁAW – PARASOL V WROCŁAW 4:5 (0:4)

4:5 Kamil Kasperczyk 54′

Ślęza IV – Mikołaj Bodetko, Wojciech Czajkowski, Adrian Bocheński, Karol Lepak, Dawid Kułaga, Ksawery Stolarczyk, Kamil Kasperczyk, Tadeusz Anichimowski, Filip Szajda oraz Antoni Lis, Jakub Hełdak

Trener Bartosz Książkowski – Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i niestety doświadczyliśmy tego w meczu z Parasolem. Już w 1 minucie meczu marnujemy doskonałą sytuację 1×1 z bramkarzem. W pierwszym kwadransie meczu tworzymy sporo zagrożenia pod bramką przeciwnika ale nie udaje się tego przełożyć na bramki. Udaje się to gościom, którzy w ciągu 8 minut zdobywają 3 bramki oddając tak zwane strzały życia. Po przerwie wychodzimy z niesamowitą wiarą i wolą zwycięstwa i pomimo szybkiej utraty czwartej bramki nie poddaliśmy się co przyniosło owoce w postaci bramek Antoniego Lisa i Jakuba Hełdaka. W końcówce meczu bramkę kontaktową zdobywa Kamil Kasperczyk, a chwilę później w poprzeczkę strzałem z dystansu trafia Adrian Bocheński. Jestem bardzo zadowolony z tego w jaki sposób zareagowaliśmy w drugiej połowie i wierzę, że w przyszłości będziemy grali z podobną determinacją.

JAPN ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE – ŚLĘZA V WROCŁAW 0:13 (0:6)

0:13 Juszkiewicz (Małek) 60′

Ślęza V – Kasprzykowski, Adamczyk, Such, Mazur, Galiński, Łukaszów, Huminiak, Koniszewski ,Juszkiewicz, Bondarewicz, Markuszewski, Małek

Trener Wojciech Małek – Brak chmurek na niebie, brak piłek w naszej bramce, słońce mocno grzało, nasza drużyna pełna ognia do gry. Tak można w skrócie podsumować te spotkanie. Założenia jakie postawiłem przed zespołem były prawie wykonane w 100%. Mimo dużej temperatury, nasza dynamika gry nie spadała. Dziękuję drużynie za postawę w tym spotkaniu.

5. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA VII WROCŁAW – POLONIA WROCŁAW 5:0

1:0 Nowojski 14′
2:0 Młynarczyk 32′
3:0 W. Adamczyk 36′
4:0 W. Adamczyk 39′
5:0 W. Adamczyk 60′

Ślęza VII – Hubert Mącki, Aleksander Żołneczko, Mateusz Błach, Marcin Zimny – Jakub Młynarczyk, Dawid Nowojski, Olaf Słaba, Wojciech Adamczyk, Bartosz Gorczykowski oraz Kamil Ćwiok, Michał Adamczyk

Trener Bartosz Książkowski – Dobre, solidne spotkanie w naszym wykonaniu. Od samego początku staraliśmy się narzucić nasze warunki przeciwnikowi, poprzez odbiór piłki wysoko na połowie przeciwnika i szybkie kombinacyjne akcje zakończone strzałem. Każdy z zawodników stanął dziś na wysokości zadania. Chłopcy zagrali na swoim, odpowiednim poziomie i realizowali założenia postawione im przed meczem. Gratulacje dla całego zespołu.

Zdjęcia z meczu dostępne są w  galerii.

7. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA VIII WROCŁAW (dziewczyny) – POLONIA BIELANY WR. 7:2

Bramki – Piotrowska 2, Szot, Batko, Dembowska, Kwilecka, Matkowska

Ślęza VIII – Augustynowicz, Batko, Szot, Olaczek, Ziembińska, Łapajerska, Dembowska, Matkowska, Kwilecka oraz Szala, Piotrowska, Lisowska, Demska, Gorczyca

Polonia wydawała się być w zasięgu naszych dziewczyn i tak rzeczywiście było. Po dobrym meczu nasze zawodniczki dopisały sobie komplet punktów.