W sobotę grają kadetki, a w niedzielę młodziczki

W sobotę (16 października) ligowe mecze rozegrają kadetki, a w niedzielę (17 października), młodziczki Ślęzy Wrocław.

 
Liga kadetek

ŚLĘZA II WROCŁAW – MKS MOS BETARD WROCŁAW sobota godz.12:15 AWF (Sala Sportów Walki)
ŚLĘZA WROCŁAW – CENTRUM MEDYCZNE MAGNOLIA KKS SIECHNICE sobota godz.14:15 AWF (Sala Sportów Walki)

W sobotę liga kadetek osiągnie półmetek pierwszej fazy rozgrywek. Tego dnia czekają nas też dwa ciekawie zapowiadające się mecze. Absolutnym hitem będzie spotkanie pierwszego zespołu Ślęzy z KKS-em Siechnice. Obydwie drużyny nie mają jak dotąd sobie równych w rozgrywkach i wszystko wskazuje na to, że właśnie one awansują do grupy drużyny, które w drugiej fazie rywalizować będą o miejsca 1-6. Mecz ten ma zatem podwójne znaczenie,bowiem nie tylko decydować będzie o 1. miejscu w tabeli, ale też jego wynik (jak i rewanżu w 10 kolejce) będzie zaliczony do tabeli drugiej rundy.
W pierwszym sobotnim starciu Ślęza II zmierzy się z MKS MOS-em. Faworytem tego starcia będzie zespół gości, ale my wierzymy, że nasze dziewczyny mocno się faworytowi postawią.

 
Liga młodziczek

ŚLĘZA BFD WROCŁAW – SZPROTAVIA SZPROTAWA niedziela godz.10:00 AWF (Sala Sportów Walki)
ŚLĘZA BFD III WROCŁAW – SPARTAKUS JELENIA GÓRA niedziela godz.12:15 AWF (Sala Sportów Walki)

W niedzielę zagrają dwa z trzech naszych zespołów. Pierwszy jest zdecydowanym faworytem w potyczce ze Szprotavią. Duże emocje zapowiadają się za to w spotkaniu Ślęzy III ze Spartakusem. Z zespołem tym wysoko wygrała nasza pierwsza drużyna i równie wysoko przegrała druga. Jak pójdzie za to drużynie trzeciej, która początek sezonu ma znakomity. Mamy nadzieję, że dobrze.