Trampkarze tak samo jak przed tygodniem

Tak jak w pierwszej kolejce, tak też i w drugiej, zwycięstwo odniósł pierwszy zespól trampkarzy, a drugi zremisował swój mecz.

2. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

LECHIA DZIERŻONIÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2

Bramki – Piaseczny 2 (as. Opolski 2)

Ślęza – Majchrzak, Witczak, Stępniewski, Zalewski, Tyczka, Baczul, Bagiński, Bednarski, Lemirski, Piaseczny, Opolski oraz Kobus, Paszkowski, Szwesta, Brodko, Komicz, Gajek

Trener Wojciech Czwartos – Jak zwykle z Dzierżoniowem był to ciężki mecz, gdzie do końca drżeliśmy o wynik. Zamiast ustalić wszystko w pierwszej połowie to rozgrywamy słabe zawody i dajemy sobie strzelić łatwo bramkę. Kluczową interwencję zaliczył Szymon Majchrzak, który przy stanie 2:1 obronił rzut karny. Zapominamy już o tym meczu i skupiamy się na następnym.

2. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy

UNIA WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:2

Bramki – Roszak, Ciszek

Ślęza II – Bałd, Roszak, Chowanski, Bielak, Ciszek, Raputa, Michnicki, Słomski, Góral, Sokolowski, Zemlyak, Hrycaj, Grzywaczewski, Hajda, Podporski, Samołyk.

Trener Krzysztof Wołkanowski – Gospodarze postawili dziś wysoko poprzeczkę, głównie przez fizyczna grę. Do przerwy prowadziliśmy 1:0, nie wykorzystaliśmy jednak kilka dogodnych sytuacji. W drugiej połowie podwyższyliśmy wynik na 2:0 i wydawało się, że mamy mecz pod kontrola. Niestety znów pojawił się problem braku sędziów na meczach niższych lig, nerwowa końcowa w której Unii udało się doprowadzić do wyrównania.