Udana sobota trampkarzy Ślęzy

Zarówno pierwsza, jak i druga drużyna trampkarzy Ślęzy, zwyciężyły w sobotnich meczach.

6. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 5:1 (2:1)

0:1 ??? 2’
1:1 Ben Nouir 15’ (asysta Gajek)
2:1 Piaseczny 34’ (Ciszek)
3:1 Piaseczny 39’ (Lemirski)
4:1 samobójcza 46’
5:1 Piaseczny 63’ (Bagiński)

Ślęza – Komicz, Witczak, Stępniewski, Brodko, Kobus, Baczul, Bagiński, Gajek, Lemirski, Piaseczny, Ben Nouir oraz Ciszek, Tyczka, Zalewski, Wójcik

Trener Wojciech Czwartos – Dziś nasi zawodnicy swoim występem zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Zaczęliśmy mecz zdecydowanie, już w pierwszej minucie mieliśmy „setkę”, ale niewykorzystaną. To się zemściło w następnej akcji i w drugiej minucie meczu było 0:1. To tylko podrażniło nasz zespół, który narzucił swoje tempo przez cały mecz. Było to zdecydowanie najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu w tym sezonie. Nie popadamy jednak w samozachwyt, żeby nie popełniać kolejnych wpadek jak poprzednio. Cały zespół dziś zagrał dobrze, ale na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje Mikołaj Stępniewski.

6. kolejka V Okręgowej Ligi Trampkarzy U15

AP OLEŚNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 5:7 (2:1)

Bramki dla Ślęzy :

20 min Nowak
42 min Makuła
45 min Kunysz
49 min Grzywaczewski
60 min Makuła
64 min Kunysz
74 min Drozdowski

Ślęza II – Kłapkowski, Samołyk, Nowak, Kunysz, Paszkowski, Aleksandrowicz, Świat, Drozdowski, Makuła, Grzywaczewski, Libura oraz Traczyk, Sokołowski, Wieczorek, Filippov, Kuśmiesz, Włodarski.

Trener Marcin Tupiec – Mecz zaczął się dla nas fatalnie ponieważ w 10 minucie przegrywaliśmy 2-0. W pierwszej połowie udaje nam się strzelić bramkę kontaktową i na przerwę po pierwszej słabej w naszym wykonaniu połowie schodziliśmy przegrywając 2-1. Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Udało nam się strzelić w niej aż 6 bramek dzięki czemu zwyciężyliśmy w tym bardzo trudnym meczu.