VI OLM – Ślęza IV zwycięsko nadrobiła zaległości

W rozegranym w Jelczu-Laskowicach meczu 10. kolejki VI Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza IV Wrocław wygrała z miejscowym JAPN Orłem 4:3.

Trener Bartosz Książkowski – W zaległym meczu z drużyną z Jelcza, licznie zgromadzeni kibice mieli okazję obejrzeć naprawdę dobre, wyrównane i zacięte widowisko. Przez niemal cały mecz musieliśmy gonić wynik co powodowało dużą nerwowość w naszej grze, jednak zwłaszcza w drugiej połowie, każda kolejna sytuacja bramkowa napędzała nas do odrobienia strat. Tak też się stało. Najpierw bramkę na 1:1 świetnym strzałem z dystansu, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki zdobył Dawid Kułaga. Na początku drugiej połowy nieuwagę gospodarzy wykorzystał Tadeusz Anichimowski, który po faulu na jego koledze błyskawicznie ustawił piłkę i pokonał bramkarza strzałem w róg bramki. Nasze szczęście nie potrwało zbyt długo, ponieważ już kilka minut później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Końcówka meczu należała jednak do nas. Najpierw po rzucie rożnym Filip Szajda skierował piłkę do bramki głową, a chwilę później niepilnowany w polu karnym Antoni Lis oddał strzał w róg bramki dając tym samym 3 punkty naszej drużynie. Wielkie gratulacje dla całego zespołu, który mimo wielu przeciwności nie poddał się i walczył do samego końca o zwycięstwo.

JAPN ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE – ŚLĘZA IV WROCŁAW 3:4 (2:1)