Weekendowe mecze orlików

Podsumowanie weekendu w wykonaniu zespołów orlików Ślęzy Wrocław.

Trener Marcin Szczepankiewicz – W sobotę nasza drużyna orlików 2011 rywalizowała w formule 9×9 z drużyną młodzika AP 11 Kąty Wrocławskie (3x30minut). Chłopcy pomimo słabszego początku (kilka błędów indywidualnych), szybko skorygowali swoją grę ze starszymi kolegami i w dalszej części (ostatnie 60 minut) prezentowali się już dużo lepiej. Cieszy długie utrzymywanie się przy piłce, ale trzeba jeszcze popracować nad skutecznością. Dziękujemy gospodarzom za grę i grę w bardzo dobrych warunkach, liczymy na rewanżowe starcie już na naszych obiektach.

Ślęza: Ksawery – Franek, Filip „Szpila”, Filip „Twardy”, Filip „Chlebek”, Janek – Mati, Kosma, Bartek, Igor, Sebastian, Patryk.

W niedzielę na naszym obiekcie na głównej płycie, pozostała część chłopców rywalizowała w formule 7×7 z drużyną Athletic Wrocław FC (4x20minut). Chłopcy od samego początku grali bardzo dobrze i co ważne utrzymali koncentrację i zrealizowali zadania jakie mieli określone przed meczem.

Ślęza: Kajtek, Maciek, Adaś Z., Samuel – Michał, Patryk, Filip S., Marcel i Kamil.

Trener Mateusz Grabowski – 12 lutego nasza drużyna wzięła udział w ostatniej zimowej edycji turnieju DZPN rozgrywanego na naszym obiekcie. Chłopcy rozegrali łącznie 5 meczy, narzucając przez większość czasu własny styl gry i odważnie rywalizując z zawodnikami w swoim i starszym wieku. Nasi chłopcy w sposób poprawny realizowali założenia w związku z czym i dla nich gratulacje oraz dla zespołu z Ukrainy, który gościł na naszym turnieju zdobywając zasłużenie indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika.

Ślęza – Aleksander Wawrowski, Kuba Haleszczuk, Kamil Soszka, Marcel Bis, Filip Sikorski, Michał Kabała, Bartek Woźniak, Tristan Kłodnicki