I WLT U14 – Punkt na początek

W meczu 1. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław zremisowała z Olympicem Wrocław 2:2.

Trener Piotr Szałek -Byliśmy bardzo systematyczni w sytuacjach podbramkowych, które przyniosły nam dwie bramki. Mimo rozproszenia i dwukrotnym szybkim wyrównaniu wyniku przez gospodarzy wkraczamy w nowy tydzień zdeterminowani do kontunuacji pracy treningowej. Wiem, że chłopacy dali z siebie wszystko i jestem przekonany, że niejedokrotnie pokażą swoją piłkarską wartość w kolejnych tygodniach. Bardzo dobrze zagraliśmy w pierwszej części drugiej połowy dominując środek pola gry. Na wyróżnienie zasługuje Maciek Rynkun, który obronił karnego chwytając piłkę, a także zaangażowanie zespołu w drugiej połowie.

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW2:2 (2:2)