WLT U14 – Ślęza zwycięska w Głogowie

W rozegranym w Głogowie meczu 1. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 5:4.

Trener Krzysztof Wołkanowski – Po nerwowym początku meczu w naszym wykonaniu Chrobry wyszedł na prowadzenie, udało nam się jednak uporządkować grę i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:1. Po przerwie dołożyliśmy 3 bramki i wydawało się, ze emocji w tym meczu już nie będzie. Nic bardziej mylnego, zbyt wcześnie uwierzyliśmy ze mecz jest już wygrany. Fundując sobie dość nerwowa końcówkę meczu, dostaliśmy dziś lekcje z której szybko musimy wyciągnąć wnioski.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:5