Zwycięstwa juniorek i młodziczek, oraz porażka drugiej drużyny kadetek

Juniorki Ślęzy Inplag zwyciężyły w meczu na szczycie rozegranym w Siechnicach. swoje spotkanie wygrały też młodziczki, a porażki zaznała druga drużyna kadetek.

4. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

BASKET SIECHNICE – ŚLĘZA INPLAG WROCŁAW 61:86 (9:19, 14:24, 15:27, 23:16)

Ślęza – Wołowiec 14 (1), Kozińska 11 (1), Jasik 11, Murat 11, Surowiec 10 (2), Suwała 10, Kotwicka 6, Mora 5, Olejniczak 4, Kaciuba 2, Prędka 2, Gąssowska.

W Siechnicach doszło do starcia dwóch niepokonanych dotąd drużyn, a miejscowy Basket mógł się szczycić m.in. zwycięstwem w Gorzowie z faworyzowanym AZS AJP. Już choćby to mogło sugerować, że kibice zgromadzeni na trybunach powinni być świadkami ciekawego i emocjonującego spotkania. I rzeczywiście było one ciekawe i stało na dobrym poziomie, ale zdecydowanie dominowała w nim drużyna z Wrocławia, która do przerwy prowadziła już różnicą 20 pkt.

2. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek

SAILMED KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA II ROOF RENOVATION WROCŁAW 75:37 (20:9, 15:7, 24:16, 16:5)

Ślęza II – Kudrzycka 13 (1), Hladik 6, Wilkosz 5, Modliszewska 5 (1), Łasisz 4 (1), Klich 2, Jakubiak 2, Kisza, Czerwonka, Nettmann.

W tym meczu niespodzianki nie było, bowiem uczące się dopiero rywalizacji w tej kategorii wiekowej, młodziutkie wrocławianki przegrały wyraźnie. Ta porażka nas jednak nie martwi, a cieszy na za to każda fajne akcja rozegrana przez tą drużynę, czy też każdy zdobyty punkt. A w Jeleniej Górze było i jedno i drugie.

2. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek

WSTK WSCHOWA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW 48:76 (13:15, 13:23, 11:16, 11:22)

Ślęza – Hladik 27, Murowicka 14, Berks 10, Piotrowicz 8, Michalec 6, Zych 2, Machocka 2, Wieruszewska 2, Musiał 2, Sieńko 2, Zaczkiewicz 1, Łopatka.

Po pierwszej, wyrównanej kwarcie, w kolejnych znacznie lepiej prezentowały się wrocławianki, które systematycznie powiększał.y swoją przewagę.