Zwycięstwo i dwie porażki młodzików.

W lidze wojewódzkiej wysoko zwyciężył pierwszy zespół młodzików Ślęzy, a porażek doznały druga i piąta drużyna, grające w ligach okręgowych.

5. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – AP DZIERŻONIÓW 10:1 (4:0)

Bramki -Tristan Kłodnicki 3, Tymon Szpaderski 2, Mikołaj Szpik, Kosma Słowiński, Maciej Zając,  Beniamin Kita, samobójcza

Ślęza – Marcel Bis – Bartosz Wróblewski, Kajetan Bukowski, Kamil Soszka, Patryk Marciniak – Maciej Zając,  Kosma Słowiński – Tymon Szpaderski, Tristan Kłodnicki oraz Beniamin Kita, Mikołaj Szpik, Jan Czepiżak

Trener Bartosz Książkowski – Gdyby nie stracona bramka mógłbym śmiało powiedzieć, że był to mecz kompletny w naszym wykonaniu. Z pewnością kompletna była pierwsza połowa kiedy graliśmy z dojrzałością której pozazdrościć mogłaby nam nie jedna seniorska drużyna. Przez zdecydowaną większość czasu utrzymywaliśmy się przy piłce, a atak pozycyjny prowadziliśmy z takim spokojem i pewnością siebie, że ręce same składały się do oklasków. Zarówno pod względem indywidualnym jak i drużynowym zagraliśmy dzisiaj praktycznie bezbłędnie za co należą się chłopakom wielkie gratulacje.

5. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

FC WROCŁAW ACADEMY II – ŚLĘZA II WROCŁAW 4:0

Ślęza II – Miłosz Kraus, Filip Twardowski, Dominik Jarosz, Maciej Śniegoń, Filip Sikorski, Filip Tracichleb, Jan Szczepański, Maciej Węcławski, Piotr Supkowski, Adam Zadworny, Leon Waniek, Sebastian Backer.

Trener Grzegorz Buczkowski – W niedzielę  zespół młodzików 1KS Ślęza Wrocław przegrał z drużyną FC Wrocław Academy w III OLM 0:4. Przeciwnicy zasłużenie wygrali, jednak wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu meczu. Mieliśmy parę niewykorzystanych sytuacji, długo potrafiliśmy utrzymać się przy piłce na połowie rywala, lecz brakowało nam konkretów. Pierwszego gola tracimy po błędzie indywidualnym obrońcy, co naznaczyło nam mecz. Im dalej w mecz, tym większa była nasza chęć zdobycia bramki wyrównującej. Ucierpiała na tym nasza defensywa, byliśmy często spóźnieni z reakcją, powiększały się przestrzenie pomiędzy obrońcami. Rywale bezwzględnie to wykorzystali, strzelając nam w drugiej połowie 3 bramki.