IV OLM – Wygrali z Polonią Trzebnica
W meczu 12. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza III Wrocław wygrała z Polonią Trzebnica 3:2.
Trener Grzegorz Buczkowski – Cieszy , że w końcu pełne zaangażowanie zespołu przyniosło efekt w postaci zwycięstwa. Chłopcy zasłużyli w pełni na zwycięstwo. Wyszliśmy na prowadzenie po golu Kułakowskiego po rzucie rożnym. Szybko wyrównali przeciwnicy. Dokładamy bramkę w końcówce pierwszej połowy po indywidualnej akcji Kłosowskiego. Drugą połowę, choć lepiej zaczęli rywale, rozpoczynamy bramką Staśkiewicza na 3:1, który ładnym strzałem wyjaśnił zamieszanie pod bramką. Choć przeważaliśmy, pozwoliliśmy na nerwy w końcówce, gdy na 3 min. przed końcem faulujemy w polu karnym i podłączamy przeciwników do prądu. Choć mecz kończymy w ósemkę, zespół dowiózł prowadzenie. Dziękujemy Rywalom za mecz. Dziękuję chłopcom za cały sezon pracy oraz rodzicom za doping.
ŚLĘZA III WROCŁAW – POLONIA TRZEBNICA 3:2 (2:1)
Bramki – Kułakowski, Kłosowski, Staśkiewicz
Ślęza III – Rogowski, Jelenik, Wieliczko, Kretek, Kłosowski, Staśkiewicz, Krasik, Kogutiuk, Małaczyński, Stachowiak, Jakubek, Malczewski, Tkaczyk, Wolski, Kułakowski, Tkachenko



