I WLT – Ślęza lepsza od Olympicu

W meczu 13. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z Olympicem Wrocław 2:1.

 

Od początku było to wyrównane spotkanie. Obie drużyny miały swoje okazje. Z naszej strony dwukrotnie dobrze uderzył Kacper Wieczorek, ale za każdym razem udanie interweniował golkiper Olympicu. Po drugiej stronie boiska nie próżnował też Ksawery Mackiewicz, broniąc m.in. w efektowny sposób groźne uderzenie z 17 min. Jedynego gola w pierwszej odsłonie strzelił Tymon Nowak. W drugiej połowie Ślęza zbyt mocno oddała pole rywalowi, co skończyło się tym, że w 61 min. mieliśmy remis. Stracony gol pobudził żółto-czerwonych, którzy znów zaczęli odważniej atakować, co przyniosło wymierny skutek w 69 min. w której piłkę w siatce umieścił Julian Orszulak. W samej końcówce mocno się kotłowało pod bramką 1KS-u, ale wynik nie uległ już zmianie.

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2 (0:1)

0:1 Nowak 37′
1:1 ? 61′
1:2 Orszulak 69′

Ślęza – Mackiewicz, Kawałko, Sanecki (70’Tracichleb), Orszulak, Wójcikowski (52’Pawłowski), Czepiżak, Karyś (72’Pastuszka), Kamiński (62’Ordoń), Nowak (41’Kowal), Cyran (41’Czerski), Wieczorek