Świetny mecz kadetek

W zaległym meczu 4. kolejki rozgrywek ligi kadetek (o miejsca 1-6) Ślęza Roof Renovation Wrocław wygrała z Centrum Medycznym Magnolia KKS Siechnice 67:28.

Trener Łukasz Bartnicki – Pierwsza kwarta w wykonaniu Naszego zespołu była nerwowa.Nie trafialiśmy do kosza w prostych sytuacjach a w obronie popełnialiśmy błędy po których zespół przeciwny zdobywał punkty. Kolejne kwarty to już popis gry Ślęzy.Twarda i nieustępliwa obrona pozwalała na wyprowadzenie kontraktów po których powiększaliśmy przewagę punktową. W ataku graliśmy zespołowo i konsekwentnie.W 3 kwarcie z bardzo dobrej strony pokazał się duet naszych wysokich zawodniczek Gabi Łuczak i Marta Prędka.Grały ofensywnie i skutecznie a w obronie odnotowały kilka bloków
Dzisiaj każda zawodniczka dołożyła cegiełkę do bardzo ważnego zwycięstwa.

ŚLĘZA ROOF RENOVATION WROCŁAW – CENTRUM MEDYCZNE MAGNOLIA KKS SIECHNICE 67:28 (8:12, 18:3, 22:5, 19:8)

Ślęza – Gryszko 13, Suwała 11, Łuczak 10, Murat 8, Prędka 6, Zyzańska 6, Surowiec 5 (1), Wołowiec 5 (1), Kaciuba 2, Graboń 1, Mora, Gliga

Sponsorem drużyn Akademii Koszykówki Ślęzy Wrocław w ligach kadetek i młodziczek jest Grupa PZU, inicjator programu Dobra Drużyna PZU, w ramach którego wspiera związki, kluby i organizacje sportowe.