CLJ U17 – Niedosyt po meczu z liderem

W meczu 12. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z Górnikiem Łęczna 1:2.

Trener Paweł Arciszewski – Nie ukrywamy rozczarowania po tym meczu. Po pierwszej słabej połowie i dwóch szybko straconych bramkach, w drugiej części gra toczyła się głównie na połowie naszych rywalek. Zdecydowanie brakowało nam dziś skuteczności i często chłodnej głowy w prostych sytuacjach. Szkoda, że po raz kolejny bramki tracimy po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu i strzale głową. Zagraliśmy jak równy z równym z liderem tej ligi, ale niedosyt na pewno jeszcze długo pozostanie.

ŚLĘZA WROCŁAW – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:2 (0:2)