I WLJM U17 – I tym razem się nie udało

W meczu 2. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała ze Śląskiem II Wrocław 0:3.

Trener Daniel Drozd – Patrząc na to co zagraliśmy tydzień temu to mecz ze Śląskiem uważam za przeciętny w naszym wykonaniu zwłaszcza w pierwszej połowie. Brakowało nawiązania walki i trochę odwagi w naszych działaniach głównie w obronie. Oddaliśmy inicjatywę przez co mało mieliśmy z gry i było dość nerwowo. Druga połowa jednak pokazała, że o ile w głowie mamy odpowiednie nastawienie to jesteśmy w stanie nawiązać walkę i tworzyć sobie sytuacje. Niestety na tym poziomie to czego my nie wykorzystamy zaraz będzie się na nas mściło i tak było w tych dwóch pierwszych meczach.

ŚLĘZA WROCŁAW – ŚLĄSK II WROCŁAW 0:3 (0:2)

Ślęza – Grygorcewicz, Walczyk, Rafalski, Ziglewski, Patryło, Doktorski, Trzeciakiewicz, Dimitriadis, Pietrzyk Sz, Pietrzyk E, Łazarewicz oraz Węgrzyn, Czaplicki, Sikora, Kałuża, WIlantewicz, Deszcz, Szmajdziński