II WLT – Ślęza gromi i zostaje liderem

W meczu 4. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Mitbau Wrocław wygrała z AS-em Kiełczów 6:0.

Ślęza była faworytem tego meczu i doskonale się z tego zadania wywiązała. Po bardzo jednostronnym meczu nasz zespól wygrał wysoko, choć paradoksalnie skuteczność, nie była dziś mocnym punktem naszych piłkarzy. Zanim w 21 minucie wynik otworzył Alexander Lenzu, wrocławianie zdążyli zmarnować już kilka doskonałych okazji. Również później zmarnowali kilka setek i obijali też poprzeczkę. Na drugiego gola, strzelonego przez Piotra Galińskiego, czekaliśmy do ostatniej akcji w pierwszej połowie. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Żółto-czerwoni atakowali i zdobyli 4. kolejne bramki. Dzięki temu zwycięstwu Ślęza awansowała na 1. miejsce w tabeli, choć Polonię Świdnica wyprzedza tylko korzystniejszą różnicą bramek.

ŚLĘZA MITBAU WROCŁAW – AS KIEŁCZÓW 6:0 (2:0)