II WLT U15 – Ślęza gromi w meczu na szczycie i zostaje liderem

W rozegranym w Nowej Rudzie meczu 4. kolejki rozgrywek II wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Piastem 6:0.

Trener Wojciech Czwartos – Nie było to tak łatwe spotkanie jak wskazuje wynik. Gospodarze zostali ukarani czerwoną kartką już w 10 minucie, mimo tego, do strzelenia przez nas pierwszej bramki, nie było widać tej przewagi liczebnej. Po przerwie szybko strzelamy dwa gole i całkowicie przejęliśmy kontrolę nad meczem. Drużyna rozegrała dziś dobre spotkanie, ale już o tym zapominamy bo w następnej kolejce zmierzymy się również z ciężkim przeciwnikiem.

PIAST NOWA RUDA – ŚLEZA WROCŁAW 0:6

0:1 Bagiński 22’
0:2 Baczul 36’ (asysta Bagiński)
0:3 Ciszek 41’
0:4 Piaseczny 44’ (Ciszek)
0:5 Bednarski 51’ (Piaseczny)
0:6 Piaseczny 57’ (Ciszek)

Ślęza –  Majchrzak, Witczak, Zalewski, Brodko, Tyczka, Baczul, Bagiński, Gajek, Ciszek, Piaseczny, Opolski oraz Komicz, Kobus, Paszkowski, Stępniewski, Włodek, Bednarski