Trampkarze częściej trafiali w poprzeczkę niż zdobywali gole

W sparingowym meczu trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z Unią Wrocław 4:0.

Ślęza występuje w II lidze wojewódzkiej, a Unia w IV okręgowej i w tym meczu różnica poziomów dzielących te rozgrywki była bardzo widoczna. Trampkarze 1KS-u wyraźnie przeważali przez całe spotkanie, wykazując się jednak bardzo kiepską skutecznością. Można by się nawet ich zapytać, czy czasem na treningach nie urządzili sobie konkursu strzałów w poprzeczkę, bo w górne obramowanie bramki trafili już trzykrotnie w ciągu pierwszych 9. minut, a w kolejnych tercjach (grano 3×30 minut) miało to miejsce jeszcze dwa razy, a na dodatek obili też słupek. O innych sytuacjach po których piłka powinna ugrzęznąć w siatce nie będziemy już wspominać, powiemy tylko, że ich nie brakowało.

ŚLĘZA WROCŁAW – UNIA WROCŁAW 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)