CLJ U17 – Niewiele zabrakło do zdobycia punktu w Łęcznej

W rozegranym w Łęcznej meczu 6. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Górnikiem 0:1.

Trener Gustaw Sadowski – Takie porażki naprawdę bolą bo dziewczyny dziś zagrały naprawdę kapitalne spotkanie. Pierwsza połowa to przewaga gospodyń które stworzyły sobie trzy stuprocentowe okazje ale świetnie spisywała się nasza bramkarka. W drugiej połowie faworytki spotkania trochę się pogubiły co spowodowało stworzenie przez nas dwóch naprawdę dobrych sytuacji, które zakończyły się kapitalną interwencją bramkarki z Łęcznej i słupkiem. W 86 minucie nasza bramkarka niestety popełnia błąd i to gospodynie cieszą się ze zwycięstwa. Szkoda bo naprawdę dziewczyny dziś pracowały na pozytywny wynik. Musimy wyciągnąć wnioski bo najbliższe mecze już w środę i sobotę u siebie.

GÓRNIK ŁĘCZNA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:0 (0:0)