CLJ U18 – Nieudana wyprawa do Siennej

W rozegranym w Siennej meczu 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorek U18, Ślęza Wrocław przegrała z UKS-em 3 Weronica Staszkówka Jelna 2:5.

Trener Paweł Arciszewski – Dzisiejszy mecz miał różne oblicza. Mieliśmy dobry start i zamiast to udokumentować, to.. chwilę później przegrywaliśmy 2:0. Z czasem jednak znowu udało nam się przejąć inicjatywę, co poskutkowało strzeleniem dwóch bramek i doprowadzeniem do remisu po pierwszej połowie. Druga połowa również była bardzo wyrównana, ale niestety błędy indywidualne i brak szczęścia pod bramką przeciwnika sprawił, że mecz skończył się naszą porażką. Paradoksalnie, mimo przegranej i wielu problemów zdrowotnych, był to o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu niż ten zeszłotygodniowy. Wynik sugeruje, że zostaliśmy zdeklasowani, co zdecydowanie mija się z prawdą. Był to bardzo wyrównany mecz w którym wygrał zespół, który popełnił mniej błędów i dziś zasłużenie były to gospodynie.

UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA – ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 (2:2)