DLJS – Ślęza nie zwalnia tempa i wygrywa w Świdnicy

W meczu 3. kolejki rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych Ślęza Wrocław wygrała w Świdnicy z miejscową Polonią-Stalą 3:1

W trzecim z rzędu meczu juniorzy Ślęzy odnoszą zwycięstwo, dzięki czemu bez straty punktu plasują się w ścisłej czołówce tabeli.

Trener Tomasz Woźnicki – Mecz w którym byliśmy zespołem lepszym niż gospodarze. Mimo, że w 12. minucie straciliśmy bardzo przypadkową bramkę, to już w następnej akcji meczu wyrównaliśmy po rzucie karnym podyktowanym za faul na Tomasiuku. Siódmak uderzył za lekko z karnego, bramkarz sparował piłkę przed siebie, którą skutecznie dobił sam strzelający jedenstkę. W drugiej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Sakwa po podaniu od Hurkały. Później zmarnowaliśmy kilka doskonałych sytuacji, jednak już w 90. minucie rezerwowy Sawczyn podwyższył wynik.

POLONIA STAL ŚWIDNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:3 (1:1)