Dodatni bilans meczów trampkarzy U15

Bilans sobotnich meczów zespołów Ślęzy w rozgrywkach lig trampkarzy U15, to dwa zwycięstwa i porażka.

4. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15

ŚLĘZA WROCŁAW -ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2

Bramka – Sokołowski

Ślęza – Kozina, Roszak, Głuchowski, Bielak, Ciszek, Baczul, Stępniewski, Wróbel, Bojakowski, Bednarski, Fuchs oraz Michnicki Góral Sokołowski Raputa Pelikan

Trener Krzysztof Wołkanowski – Mecz miał dwa oblicza w naszym wykonaniu, pierwsza połowa dla Zagłębia pod względem prowadzenia gry. Bramki zdobyli jednak po naszych prostych błędach, w 3 minucie strzelamy bramkę samobójcza, a w 30 przytrafia nam się błąd przy wyprowadzeniu piłki przez bramkarza. Druga połowa zdecydowanie na naszą korzyść, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Jednak tylko jedną zamieniamy na bramkę, goście natomiast rzadko gościli pod naszą bramka. Dużo jakości po przerwie dali zmiennicy – Maciek Góral, Tomek Raputa i Kuba Sokolowski. Mamy wyrównana kadrę i każdy kolejny mecz będzie działał na nasza korzyść. Podsumowując czujemy duży niedosyt po tym meczu.

3. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy U15

ŚLĘZA II WROCŁAW – FORZA WROCŁAW 2:1 (1:1)

1:0 Łukaszów (as.Juszkiewicz) 11′
1:1 ? 32′
2:1 Dziakowicz (Juszkiewicz) 64′

Ślęza II – Polański, Kucharczyk, Adamczyk, Witmajer, Grabarkiewicz, Dulak, Mazur, Bondarewicz, Łukaszów, Dziakowicz, Juszkiewicz oraz Kasprzykowski, Czternasty, Huminiak, Galiński, Małek

Trener Wojciech Małek –  Spotkanie bardzo wyrównane, mogliśmy je przegrać, zremisować ale wybraliśmy najlepszą z opcji inkasując trzy punkty, które musieliśmy wywalczyć na boisku. Na takie spotkania czekaliśmy, gdzie musimy być skoncentrowani przez całe 80 min. Na prowadzenie wychodzimy dzięki składnej akcji naszych „młodzieżowców” Juszkiewicza i Łukaszowa. Jeszcze w pierwszej połowie mogliśmy „złamać maszt statku Forza” ale niestety dwukrotnie Małek marnuje dogodne sytuacje. Zamiast prowadzić 3-0 pod koniec pierwszej odsłony goście wyrównali. Druga połowa to walka i pełne zaangażowanie oby ekip. Zwycięską bramkę strzelił Tymon Dziakowicz, oddając strzał zza pola karnego . Cichym bohaterem meczu zostaje Kasprzykowski, który w ostatnich sekundach broni strzał z bliskiej odległości zawodnika gości. Brawo drużyna !!!

2. kolejka V Okręgowej Ligi Trampkarzy U15

ŚLĘZA III WROCŁAW – POLONIA WROCŁAW 21:0 (9:0)

Bramki – Kotwicki 6, Drozdowski 3, Heinich 3, Kołodziej 3, Gorczykowski, Ksiązek, Haraszczuk, Włodarski, Kuśmierz, Słaba

Ślęza III – Traczyk, Śniegoń, Heinich, Książek,Gajewczyk, Drozdowski, Haraszczuk, Włodarski, Kołodziej, Kotwicki, Gorczykowski oraz Bałd, Łysakowski, Kuśmierz, Banasiak, Słaba, Gołaszewski.

Trener Marcin Kierwa – Mecz bez historii. Przeciwnik w całym meczu pod naszą bramką gościł dwa razy, z czego wywalczył jeden rzut rożny.