Dziewczyny przez trzy dni grały w turnieju w Milówce

Cztery drużyny Ślęzy Wrocław dziewcząt, przez trzy dni rywalizowały w rozegranym w Milówce turnieju Mundialito.

 
Kategoria U12

Trener Paweł Arciszewski – W ten weekend nasze młodziczki z rocznika 2009, wspomagane dwiema zawodniczkami z rocznika 2008, wzięły udział w turnieju halowym Mundialito w Milowce. Wystawiliśmy na te zawody dwie drużyny, a naszym celem było zakwalifikowanie się do niedzielnych finałów w których udział mogły wziąć tylko 4 najlepsze drużyny na turnieju. Udało nam się to i ostatecznie Ślęza II zajęła wysokie 3 miejsce, a Ślęza I zakończyła zawody tuż za podium.
Warto też zaznaczyć, że nasza zawodniczka – Sandra Piotrowska (mimo tego, że w niedziele nie grała w pełnym wymiarze czasowym z powodu kontuzji) została królem strzelców całego turnieju.

Ślęza I – Łukaszek, Łapajerska, Batko, Demska, Łatkowska, Jezierska, Lisowska
Ślęza II – Mason, Wróbel, Szot, Kwilecka, Piotrowska, Olaczek

Kategoria U15

Trener Damian Burtowski – W XI edycji turnieju „Mundialito” w kategorii U-15 wzięły udział dwie nasze drużyny. Turniej miał być miłym zakończeniem rundy jesiennej oraz możliwością przetarcia na hali. Obie drużyny grały bardzo ambitnie, a najciekawiej oglądało się to jak zmienia się styl gry każdej zawodniczki oraz całego zespołu z meczu na mecz z piłki trawiastej na zachowania typowo halowe.
Super 3 dni gry, ale nie tylko na hali. W piątkowy wieczór skorzystaliśmy z tego, że spadło sporo śniegu i urządziliśmy sobie bitwę na śnieżki (oczywiście z rywalizacją).
3 dni gry, 3 dni świetnej zabawy !

Dziękujemy bardzo Czarnym Lwówek Śląski oraz MUKS-owi Kostrzyn nad Odrą za to, że Asia Piętoń oraz Bianka Raduj mogły z nami wybrać się do Milówki

Ślęza I Wrocław – Bianka Raduj (MUKS Kostrzyn N./O.) Paulina Orzechowska, Wiktoria Gąsiorek, Maria Ambroży, Maja Wilk, Hanna Mikos, Joanna Piętoń (Czarni Lwówek Śląski)
Ślęza II Wrocław – Jadwiga Gan, Zuzanna Graba, Zofia Czajkowska, Joanna Popławska, Zofia Hanyż, Natalia Zadka, Maja Tomaszewska