Z kim, gdzie i kiedy grają nasze młodzieżowe drużyny ?

Przed nami kolejny weekend z młodzieżowymi zespołami Ślęzy Wrocław.

 

Centralna Liga Juniorek U17

KKS ZABRZE – ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.11:30
Na zakończenie rundy jesiennej Ślęza wybiera się do Zabrza, gdzie mierzyć się będzie z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli i nie mających jeszcze zdobytych punktów KKS-em. Nasza drużyna zajmuje miejsce przedostanie i jesienią już go nie poprawi. Spotkanie w Zabrzu jest jednak bardzo ważne w kontekście rundy wiosennej. Ewentualne zwycięstwo, na które bardzo czekamy i bardzo na nie liczymy, pozwoliło by naszej drużynie utrzymać kontakt z wyprzedzającymi ją zespołami, z którymi wiosną toczyć się będzie rywalizacja o zachowanie miejsca w CLJ U17.
Sędziuje – ?

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

ŚLĘZA WROCŁAW – BOBRZANIE BOLESŁAWIEC niedziela godz.16 Sztabowa
Po dwóch, niestety przegranych meczach z najlepszymi zespołami w WLJS, tym razem Ślęza zmierzy się z rywalem zamykającym ligową tabelę, nie mającym jeszcze zdobytego choćby punktu, zespołem z Bolesławca. Cel na to spotkanie może zatem być tylko jeden, a jest nim zwycięstwo, które pozwoli 1KS-owi na mocniejsze usytuowanie się w środkowej, bezpiecznej strefie tabeli.
Sędziuje – Bartłomiej Oniszczuk

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.14
Bardzo ważne spotkanie, którego stawką jest piąte miejsce w tabeli. Miejsce, którego zajęcie może gwarantować przedłużenie pobytu w II WLJM. We Wrocławiu, można by rzec, że na własne życzenie żółto-czerwoni podzielili się punktami z BKS-em. Mamy nadzieję, że drugi raz już tego błędu nie popełnią i tym razem zdobędą komplet punktów, na który z całą pewnością ich stać.
Sędziuje – ?

III Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA ŚRODA ŚL. sobota godz.11 Zakrzów
Na trzy kolejki przed końcem sezonu ani awans ani spadek naszej drużynie nie grozi. Trzeba zatem pozostające mecze potraktować jako element przygotowań do rozgrywek wiosennych, w których po trampkarzach Ślęzy będziemy oczekiwać więcej, niż tego czego dokonali jesienią. Z zajmującą 3. miejsce w tabeli Polonią, w pierwszym meczu Ślęza przegrała 3:4. W sobotę nadarza się zatem okazja do rewanżu i trzeba tę okazję wykorzystać.
Sędziuje – Warulik

III Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL II WROCŁAW niedziela godz.18 Na Niskich Łąkach
W tym meczu też oczekujemy rewanżu po porażce aż 1:4 w pierwszym starciu tych drużyn. Parasol zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, a Ślęza jest trzecia. Przy odrobinie szczęścia, na koniec sezonu Ślęza może jeszcze swoich najbliższych rywali wyprzedzić, ale szczęściu trzeba dopomóc, wygrywając ten i kolejne mecze.
Sędziuje – Jakusek
VII Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – TALENT TRZEBNICA sobota godz.17 Lotnicza
Nie ma co ukrywać, że zespół z Trzebnicy zdecydowanie przewyższa stawkę pozostałych, grających w tej lidze drużyn. Talent zdobył dotąd komplet punktów i pewnie zmierza ku awansowi do ligi VI. Czego zatem możemy oczekiwać po chłopakach z rocznika 2008. Przede wszystkim skorzystania z możliwości zagrania z tak silnym rywalem i zebraniem doświadczeń, które jesienią przyszłego roku będą procentować, gdy będą rywalizowali ze swoimi rówieśnikami.
Sędziuje – Trokielewicz

VIII Okręgowa Liga Młodziczek (gr.1)

OLYMPIC VII WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW niedziela godz.10 Strachowskiego
W tych rozgrywkach zazwyczaj grają dziewczyny, ale gdy mają one w tym czasie swoje turnieje ligi wojewódzkiej, to zastępują je chłopcy z rocznika 2009 i tak też stanie się w niedzielę. W meczu z Olympicem VII nasi bardzo młodzi piłkarze wcale nie stoją na straconej pozycji i wcale się nie zdziwimy gdy zdobędą punkty. Jednak w ich przypadku są one najmniej istotne.
Sędziuje – ?

VIII Okręgowa Liga Młodzików (gr.2)

FC WROCŁAW ACADEMY X – ŚLĘZA II WROCŁAW sobota godz.13 Wiaduktowa
Ślęza II jest o dwa kroki od mistrzostwa w swojej lidze. Pierwszy z nich stanowi mecz z zajmującym 5. miejsce zespołem FCWA X. Nasz zespół jest faworytem tej potyczki i mamy nadzieję, że z tej roli wywiąże się należycie.
Sędziuje – ?

Dolnośląska Liga Młodziczek

TURNIEJ NR 4 – sobota godz.12 Dzierżoniów
To przedostatni turniej tych rozgrywek, w których Ślęza wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Nasza drużyna jest już pewna awansu do wiosennego turnieju makroregionalnego, a o drugie miejsce, również premiowane awansem rywalizują mające tyle samo punktów, zespoły ze Świdnicy i Lubina. My tej rywalizacji będziemy się tylko przyglądać, w międzyczasie rozgrywając kolejne, mamy nadzieję, że zwycięskie mecze.

Wojewódzkie Mistrzostwa Orliczek U10

TURNIEJ NR 6 – sobota godz.9 Bielawa
Z tego co udało nam się dowiedzieć, to w tym turnieju Ślęza zagra w bardzo odmienionym, w stosunku do poprzednich zawodów składzie. Nie powinno nas to jednak dziwić, bowiem nasza drużyna prowadzi w tych rozgrywkach z duża przewagą nad innymi zespołami. Już w poprzednich zawodach w 1KS-ie zabrakło kilku podstawowych zawodniczek, a w Bielawie będzie podobnie. Mimo to liczymy, na kolejny fajny występ naszej przesympatycznej drużyny.