II WLM – Ślęza sprawiła ogromną niespodziankę

W rozegranym w Świdnicy meczu 5. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Polonią-Stalą 1:0.

Dziś trener Kacper Gawlak ma podwójne powody do świętowania. Przed południem odebrał dyplom z tytułem magistra, a wieczorem, prowadzony przez zespół sprawił ogromną niespodziankę, pokonując lidera na jego własnym boisku. Polonią-Stal przed tym meczem nie straciła punktu, dając sobie strzelić tylko jednego gola. Dziś te dane są już nieaktualne, do czego przyczynił się zespół Ślęzy Wrocław.

Trener Kacper Gawlak – Ciężki mecz, który udało nam się wygrać. Konsekwentnie realizowaliśmy założenia przedmeczowe. Cieszę się że mieliśmy momenty gdzie utrzymywaliśmy się przy piłce. Pracujemy dalej. Warto zaznaczyć że Polonia w 52 minucie miała rzut karny, który został obroniony przez Kornela. W 58 minucie Mateusz Dudzik wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak trafił prosto w niego. Cieszę się że mieliśmy dużo momentów gdzie chcieliśmy się utrzymywać przy piłce.

POLONIA-STAL ŚWIDNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 0-1 (0-1)