III OLJM – Drugie zwycięstwo juniorów młodszych

W zaległym meczu 1. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław wygrała z Parasolem II Wrocław 3:0.

Trener Paweł Ulatowski – W pierwszej połowie problemem było dla nas pokonanie linii obrony Parasola. Nasi gracze przegrywali pojedynki fizyczne z dobrze zbudowanymi, wysokimi kolegami z zespołu gospodarzy. Mimo to, udało nam się stworzyć dwie bardzo dobre okazje, których nie wykorzystaliśmy. Parasol miał jedną szansę, przy której dobrze spisał się Mateusz Pass. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 0:0. Wyciągając wnioski z pierwszych 45 minut, idealnie rozpoczęliśmy drugą część gry. W pierwszych 9-ciu minutach zdobyliśmy dwie bramki i kontrolowaliśmy przebieg spotkania wypracowując kolejne okazje. Wynik zamknął pięknym strzałem z kilkunastu metrów Damian Staniec.

PARASOL II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:3 (0:0)

50′ – Krzywda (as.Walczyk) 50′
54′ – Szoma (Staniec) 54′
83′ – Staniec (Sikora) 83′

Ślęza – Pass – Ziglewski, Kociemski, Dimitriadis, Walczyk (84′ Doktorski) – Mleczak (46′ Szoma), Konopka (66′ Trzeciakiewicz), Staniec, Mazur (73′ Szpunda), Sikora – Krzywda (76′ Rękas)