IV OLJM – Wygrali po raz drugi

W rozegranym w Smolcu meczu 2. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z miejscowym Sokołem 4:2

Trener Daniel Drozd – Od początku meczu byliśmy lepiej zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku. Mecz mógłby być dla nas spokojniejszy gdybyśmy wykorzystali sytuacje z pierwszych 15 minut. Bramki padają przez nasz brak koncentracji i chwile rozluźnienia. Brawo dla drużyny za spokój oraz dalsze konsekwentne realizowanie założeń w drugiej połowie co przyniosło efekt w postaci odrobienia strat i ostatecznie wygranej.

SOKÓŁ SMOLEC – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:4 (2:0)