IV OLT – Ślęza III znów zwycięska

W meczu 11. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław wygrała z Piastem Żerniki Wrocław 4:1.

Trener Marcin Kiewra – Piątkowy mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu a mogło być jeszcze gorzej. Ponieważ już od pierwszej minuty mogliśmy grać w osłabieniu, jeśliby sędzia zinterpretował interwencję naszego bramkarza za faul poza polem karnym. Wynik spotkania w 24 minucie otworzył strzałem głową Kucharczyk po dośrodkowaniu Włodarskiego z rzutu wolnego. Poprawił na 0-2 w 30 minucie Haraszczuk uderzeniem z 25m przy braku interwencji bramkarza. Pierwszą połowę kończymy golem Cedry z 34 minuty po jedynej składnej akcji pomiędzy Kołodziejem, Hajdą i strzelcem gola. W drugiej połowie strzelamy jedynego gola dopiero w 76 minucie. Rzut karny po faulu na Kucharczyku na gola zamienia Haraszczuk. Przeciwnik cały mecz bardzo mocno nas naciskał piłkami granymi na bardzo szybkich zawodników ofensywnych. Po akcji z 79 minuty dopięli swego i strzelili jedynego gola ustalając wynik spotkania na 1-4. W tym meczu mieliśmy duże problemy w decyzyjność, dokładności i płynności w grze ale mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego wygranego meczu.

PIAST ŻERNIKI WROCŁAW – ŚLĘZA III WROCŁAW 1:4 (0:3)

0:1 Kucharczyk (as. Włodarski) 24′
0:2 Haraszczuk 30′
0:3 Cedro (Hajda) 34′
0:4 Haraszczuk (karny) 76′