Juniorzy bez szans w meczu z czwartoligowcem

W sparingowym meczu juniorzy Ślęzy Wrocław przegrali z IV-ligowym GKS-em Mirków 1:8.

W pierwszym, w okresie przygotowawczym do nowego sezonu meczu kontrolnym, juniorzy Ślęzy zmierzyli się z dorosłym zespołem GKS-u Mirków i odebrali od niego solidną lekcję. O bardzo wysokiej porażce zadecydowała głównie pierwsza połowa, w której piłkarze z Mirkowa niepodzielnie dominowali na boisku i zaaplikowali młodej drużynie Ślęzy aż 6. bramek. Druga połowa była już bardziej wyrównana, co wynika przede wszystkim z faktu, że trener Grzegorz Dorobek wymienił w przerwie całą jedenastkę, a ta która pojawiła się na murawie w drugiej części gry nie prezentowała już takiej jakości jak ta podstawowa.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy) – GKS MIRKÓW (IV liga) 1:8 (0:6)

Bramka dla Ślęzy – Szoma (as.W.Pietrzyk)

Ślęza – Wencel, Rzhevskyi, testowany, testowany, testowany, Kociemski, W.Pietrzyk, Sz.Pietrzyk, Grochowicki, Stelmaszek, Machała oraz testowany, Wolny, Szoma, Szyller, Mleczak, Spodniewski.