Trzy koszykarki Ślęzy Roof Renovation Wrocław w szerokiej kadrze Polski!

Wspaniały sezon w wykonaniu młodych koszykarek Akademii Ślęzy Wrocław nie został zwieńczony wyłącznie znakomitymi występami w turniejach finałowych mistrzostw Polski. Gra żółto-czerwonych została również dostrzeżona przez selekcjonera reprezentacji Polski U-14.

Trener Maciej Brodziński wraz ze swoim sztabem wyselekcjonował szeroką kadrę 56 zawodniczek z całego kraju. Wśród koszykarek z roczników 2008 i 2009 znalazły się trzy zawodniczki 1KS-u. Są to Milena Gryszko, Natalia Kaciuba oraz Gabriela Łuczak. Każda z żółto-czerwonych dołożyła sporą cegiełkę do tego, że Ślęza Roof Renovation Wrocław została 5. drużyną w Polsce w kategorii U-15.

Jeżeli po zawężeniu kadry nasze zawodniczki będą w składzie reprezentacji, to czeka je intensywny miesiąc wakacji. 25 lipca kadra zbierze się na zgrupowaniu w Giżycku, następnie w planach jest konsultacja w Szczyrku. Imprezą docelową tego lata jest turniej towarzyski w Słowenii, który zaplanowano na 17-21 sierpnia.

Gratulujemy naszym zawodniczkom i trzymamy za nie mocno kciuki. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy Milenę, Natalię i Gabrielę w biało-czerwonych barwach. Powodzenia!

Na zdjęciu Natalia Kaciuba pierwsza od lewej w dolnym rzędzie, zaś Gabriela Łuczak i Milena Gryszko odpowiednio druga i trzecia od prawej w górnym rzędzie.