Niedzielne mecze młodzików równie udane jak sobotnie

7. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

MOTO-JELCZ II OŁAWA – ŚLĘZA GRAFEN II WROCŁAW 1:5

Bramki – Raputa 2, Wiśniowski 2, Dereń

Ślęza II – Bukowski- Musiałkiewicz, Zalewski, Zimoch, Hrycaj, Raputa, Wiśniowski , Góral, Molczyk, Dereń, Czyczerski, Sot

Trener Krzysztof Wołkanowski – Jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu w tym sezonie, mimo nerwowych pierwszych 5-10 min. Od 15 minuty meczu, dominowaliśmy na boisku pod względem posiadania piłki i tworzenia sytuacji bramkowych. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów, po których zespół z Oławy miał swoje szanse. Pierwszy z nich tuż przed przerwą dał możliwość zmiany wyniku, jednak w sytuacji sam nam sam nasz bramkarz okazał się lepszy. Drugi w samej końcówce meczu przy wyniku 0:5, po kontrataku zespół gospodarzy zdobył bramkę. Ozdobą meczu był gol zdobyty przez Tomka Rapute, który otworzył wynik meczu strzałem z 20 metrów.

7. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

AP BRZEG DOLNY – ŚLĘZA III WROCŁAW 1:3 (0:0)

1:0 ? 32′
1:1 Berezowski-Barton (as.Małek) 34′
1:2 Berezowski-Barton (Wypart) 49′
1:3 Berezowski-Barton (Wypart) 55′

Ślęza III – Mszyca, Wawrzyniak P., Libura, Graczyk, Sempik, Grzywaczewski, Wypart, Berezowski-Barton, Małek, Hajda, Miszewski, Czapulak.

Trener Gustaw Sadowski – Znów to przeciwnik musi pierwszy strzelić bramkę aby nasz zespół wszedł na właściwe tory i chciał dominować na boisku. Pierwsza połowa bardzo chaotyczna nie przyniosła za wielu sytuacji dla obu zespołów. W drugiej połowie przeciwnik strzela piękną bramkę i dopiero wtedy nasz zespół zaczyna gonić i identycznie jak tydzień temu robi to w sposób na który bardzo przyjemnie się patrzy. Chłopcy zaczęli cierpliwie utrzymywać się przy piłce, przemieszczać piłkę w wolne przestrzenie i dbać o rytm. Gratulacje dla chłopców za charakter i postawę