OLT – Ślęza Wrocław lepsza od AP II Oleśnica

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Trampkarzy Ślęza Wrocław wygrała z AP II Oleśnica 4:1

Trener Jakub Grabowski – Drużyna z Oleśnicy przyjechała do Nas złożona w całości z zawodników, z rocznika 2004 – co miało niemałe znaczenie. Wyróżnialiśmy się na tle fizycznym i w przekroju całego spotkania byliśmy lepszym zespołem. Po pierwszej odsłonie schodziliśmy z boiska z wynikiem 0:1 mimo wielu okazji na zdobycie bramki. Bardzo brakowało wykończenia. W drugiej połowie w końcu sytuacje zaczęły przekuwać się gole. Najpierw do siatki trafił Ściseł Alan, później dwukrotnie bramkarza gości pokonywał Augustyn Kacper, i na koniec rzut karny na bramkę zamienił Kulejewski Daniel. Warto zaznaczyć, że również goście mieli okazję dołożyć kolejne trafienie z 11-stki, ale udaną interwencją popisała się Nasza bramkarka. Mimo jeszcze sporej liczby błędów uważam, że zawodnicy wykonali dobrą pracę. Zwłaszcza w drugiej połowie.

ŚLĘZA WROCŁAW – AP II OLEŚNICA 4:1