OLT: Udany rewanż z Błękitnymi Jerzmanowo

W meczu Okręgowej Ligi Trampkarzy Ślęza Wrocław pokonała Błękitnych Jerzmanowo 3:0.

Trener Jakub Grabowski – Pierwsze 20 minut należało zdecydowanie do rywala. Mieliśmy przez ten czas problem z wyjściem z własnej połowy, a rywal kilkukrotnie zagroził naszej bramce. Po przetrwaniu naporu stworzyliśmy sobie dwie sytuacje, które zamieniliśmy na bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Szoma, a później urokliwym lobem bramkarza pokonał Ćwiek. Cel na na drugą odsłonę był prosty – nie dopuścić do starty bramki i cierpliwie wyczekiwać na swoje szanse. Nie dość, że kończymy z czystym kontem, to jeszcze dokładamy do tego kolejną bramkę. Po raz kolejny skutecznością popisuje się Szoma. Jestem zadowolony z występu całego zespołu i konsekwencji w realizacji przed meczowych założeń. Chciałbym jeszcze pochwalić Roberta Ratajczaka, który niejednokrotnie popisał się naprawdę wyjątkową interwencją.