OMM – 4. miejsce reprezentacji Dolnego Śląska

Reprezentacja Dolnego Śląska z ośmioma zawodniczkami MOS Ślęzy Wrocław w składzie, zajęła 4. miejsce na rozegranym w Stalowej Woli finałowym turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Tuż poza podium uplasowała się w finałowym turnieju OOM prowadzona przez trenera Grzegorza Krzaka reprezentacja Dolnego Śląska. Z jednej strony możemy powiedzieć o dobrym występie naszych młodych koszykarek, lecz z drugiej możemy odczuwać niedosyt, bowiem pierwszy raz od czterech sezonów Dolny Śląsk nie zdobył medalu. W Stalowej Woli wystąpiło 8. koszykarek grających w zespołach młodziczek MOS Ślęzy Wrocław. Były to – Paulina Piwowar (70 pkt), Aleksandra Mielnicka (53), Agnieszka Skowron (42), Kaja Flaszyńska (24), Roksana Sajdak (20), Małgorzata Markowicz (14) z MOS Deichmann Ślęza I Wrocław oraz Julia Niżyńska (9) i Katarzyna Zieniewicz (3) z MOS Ślęza II Wrocław.