Remis z mocnym rywalem

W sparingowym meczu młodzików, Ślęza Wrocław zremisowała z WKS-em Śląskiem Wrocław 2:2.

Trener Gustaw Sadowski – Mecz w wymiarze czasowym 3 x 30 minut. Pierwsza tercja wyrównana z delikatną przewagą Śląska zakończona wynikiem 0:0. Druga tercja to znów wyrównany mecz ale stwarzamy sobie kilka wyśmienitych okazji i wygrywamy ją 2:0. Ostatnia tercja to dominacja Śląska i kilka dość poważnych błędów z naszej strony, które kończą się 2 bramkami gości. Zagraliśmy dziś naprawdę dobre spotkanie. Przez większość czasu realizowaliśmy założenia a zaangażowanie chłopców póki siły nam pozwalały naprawdę do pochwały.

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2:2 (0:0, 2:0, 0:2)

1:0 BenNouir(Kunysz) 46′
2:0 Sekulski(BenNouir) 54′