Strefa Futbolu Partnerem Technicznym Ślęzy Wrocław w zakresie obuwia sportowego

Wrocławski sklep piłkarski Strefa Futbolu został Partnerem Technicznym Ślęzy Wrocław w zakresie obuwia sportowego. Dla zawodniczek i zawodników Akademii umowa o współpracy będzie się wiązać z szeregiem korzyści.

Mający swoją siedzibę przy ul. Piłsudskiego sklep Strefa Futbolu to największy we Wrocławiu salon sprzętu piłkarskiego. W ofercie można znaleźć odzież najbardziej znanych marek – Nike, Adidas, Puma czy New Balance, a także blisko 150 modeli butów tych uznanych producentów. Niezależnie od tego, czy na co dzień treningi odbywają się w hali, na sztucznej trawie czy na prawdziwej murawie, w sklepie można znaleźć odpowiednie buty. Personel Strefy Futbolu do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zapewniając mu profesjonalną obsługę i zawsze trafiony dobór obuwia oraz sprzętu. Tylko w Strefie Futbolu można zakupić najnowsze modele w promocyjnych cenach.

Dodatkowo dzięki umowie, na mocy której Strefa Futbolu została Partnerem Technicznym Ślęzy Wrocław w zakresie obuwia sportowego, dla zawodniczek i zawodników Akademii zostaną wyemitowane dedykowane vouchery, umożliwiające zakup obuwia piłkarskiego ze sporą zniżką. W przyszłości planowane są również inne działania, które pozwolą na jeszcze lepszy dobór butów do gry w piłkę nożną.

 – Odpowiedni dobór obuwia jest niezwykle ważny dla piłkarek i piłkarzy. Absolutnym priorytetem jest znalezienie takiego sprzętu, w którym zawodnicy będą czuli się dobrze. Wiemy, że w Strefie Futbolu pracują profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy i pomogą każdej piłkarce i każdemu piłkarzowi Akademii Ślęzy Wrocław w dopasowaniu sprzętu. Dzięki tej współpracy nasi sportowcy będą mogli zaopatrzyć się w obuwie z najwyższej półki w bardzo dobrych cenach, więc jesteśmy niezwykle zadowoleni, że Strefa Futbolu została Partnerem Technicznym Ślęzy Wrocław w zakresie obuwia sportowego – powiedziała Katarzyna Ziobro, prezes zarządu Ślęzy Wrocław.

– Jesteśmy dumni z tego, że najstarszy wrocławski klub piłkarski zdecydował się na współpracę z Naszym sklepem, tym bardziej iż jest to pierwsza umowa w charakterze Partnera Technicznego w zakresie obuwia piłkarskiego. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy osiągać sukcesy zarówno na boisku jak i poza nim. 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław rozwija się bardzo dynamicznie, tym samym kładąc duży nacisk na rozwój Akademii i całego Klubu, zapewniając zbalansowany rozwój dla swoich podopiecznych – jestem tym faktem bardzo podekscytowany. Cały zespół Strefy Futbolu jest gotowy pomóc w tym rozwoju i wyborze odpowiedniego obuwia meczowego i treningowego dla zawodników i zawodniczek Akademii Ślęzy Wrocław. To fantastyczny krok dla obu stron – skomentował podpisanie umowy Wiceprezes ds. Sprzedaży  Strefy Futbolu Arkadiusz Obudziński.