TLM – Pierwsza porażka lidera

W meczu rozgrywek Terenowej Ligi Młodzików Ślęza II Wrocław przegrała z Olympicem IV Wrocław 0:3

Trener Gustaw Sadowski – W dzisiejszym spotkaniu naszym młodym piłkarzom zabrakło przede wszystkim szczęścia. Już po pierwszej połowie chłopcy mogli prowadzić 2:0, gdyby piłka nie odbiła się raz od poprzeczki i raz nie zawiodłaby skuteczność naszego napastnika. Poziom umiejętności naszych piłkarzy był bardzo przeciętny. Traciliśmy piłkę tak szybko jak ją zdobywaliśmy. Niestety nasi rywale okazali się skuteczniejsi, co umożliwiło im wygrać dzisiejszy mecz. Passa zwycięstw została przerwana, a to oznacza, że jesteśmy bardziej zdeterminowani do cięższej pracy na treningach.

OLYMPIC IV WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW (3:0)