TLM V – Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo

W rozegranym w Piecowicach zaległym meczu 2. kolejki rozgrywek Terenowej Ligi Młodzików, Ślęza III Wrocław wygrała z UKS Kiełczów Academy 5:3.

Trener Wojciech Czwartos – Wynik lepszy niż gra. Obrona w dzisiejszym meczu nie funkcjonowała tak jak powinna, popełnialiśmy bardzo dużo podstawowych błędów. W pierwszej połowie przeciwnik stworzył sobie więcej sytuacji, a mimo to schodzimy na przerwę prowadząc 3:2 po naszych jedynych dwóch dobrych akcjach i prezencie od drużyny przeciwnej. W przerwie poruszyliśmy temat koncentracji i komunikacji, a w pierwszej minucie drugiej połowy tracimy bramkę, bo zabrakło właśnie dwóch przed chwilą wymienionych rzeczy… Na szczęście w tej odsłonie gry mieliśmy dużo więcej do zaoferowania w ofensywie, co przyniosło nam dwie bramki. Niestety nasza gra w obronie się nie zmieniła i możemy się tylko cieszyć, że przeciwnik był dzisiaj mniej skuteczny od nas. Drużynie z Kiełczowa dziękujemy za dobry mecz i życzymy powodzenia

UKS KIEŁCZÓW ACADEMY – ŚLĘZA III WROCŁAW 3:5

0:1 Galiński 9′ (asysta Kinasz)
0:2 Wilanowski 15′ (Kinasz)