Po raz trzeci Ślęza wystąpi w turnieju Mundialito

Od piątku do niedzieli (27-29 listopada) w Milówce odbędzie się 11. halowy turniej piłki nożnej „Mundialito”. Wystąpią w nim aż cztery drużyny Ślęzy Wrocław.

 
Po raz trzeci nasze zespoły dziewczyn udają się do Milówki, by wziąć udział w mocno obsadzonym i zawsze bardzo dobrze zorganizowanym turnieju „Mundialito”. W roku 2018, w swoim debiucie w tej imprezie, nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. W kategorii U12 Ślęza zajęła 3. miejsce, a w U14 miejsce 4. W roku 2019 było troszkę gorzej, bo w kategorii U11 1KS był 5. a w U15 zajął 9. miejsce.

W tym roku nasz klub reprezentować będą aż cztery drużyny, po dwie z każdej z kategorii wiekowej. Ze strony organizatora możemy się dowiedzieć, że w kategorii U15 wystąpią – Mitech Żywiec, UKS Istebna, Ślęza I Wrocław, Ślęza II Wrocław, Unia Opole, Wisła I Brzeźnica, Wisła II Brzeźnica, MSK Namestovo, a w kategorii U11 – Mitech Żywiec, UKS Lisek Milówka, Tygryski I Świętochłowice, Tygryski II Świętochłowice, Unia Opole, Ślęza I Wrocław, Ślęza II Wrocław, Wisła Brzeźnica.

Jak pójdzie tym razem naszym drużynom ? Mamy nadzieję że lepiej niż w zeszłym roku.