VII OLM (gr.2) – Mistrzostwo i awans Ślęzy VII

W meczu 11. kolejki rozgrywek VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 2), Ślęza VII Wrocław wygrała z GKS-em Mirków 3:0.

W jedenastym meczu Ślęza VII odniosła jedenaste zwycięstwo i tym samym, na 2. kolejki przed końcem sezonu zapewniła sobie 1. miejsce w rozgrywkach VII OLM (gr.2) i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Brawo drużyna, brawo trener.

Trener Bartosz Książkowski – Na mecz o awans wystawiliśmy dwa różne składy które zagrały po jednej połowie, tak aby każdy z chłopców mógł cieszyć się tym sukcesem razem z drużyną. Dominowaliśmy na przestrzeni całego meczu, długo utrzymując się przy piłce, często stwarzając sytuacje pod bramkowe. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie mieliśmy sytuacje po których przy odrobinie szczęścia moglibyśmy cieszyć się z bramki. Na pochwałę zasłużył ponownie Wojciech Adamczyk, który dwukrotnie w wyniku pressingu odebrał piłkę obrońcy gospodarzy, po czym najpierw samodzielnie pokonał bramkarza, a 3 minuty później asystował do Wojtka Sołtysika. Gratulacje dla całego zespołu, który zagrał bardzo dobry mecz na długim jak na młodzika boisku.

GKS MIRKÓW – ŚLĘZA VII WROCŁAW 0:3

0:1 bramka samobójcza 6′
0:2 Wojciech Adamczyk 38′
0:3 Wojciech Sołtysik 41′

Ślęza VII – Bodetko, Marusiak, Madej, Langaj, Hełdak, Kułaga, Krywko, Kierzkowski, Błach oraz Lis, Szajda, Adamczyk, Stolarczyk, Sołtysik, Czajkowski, Żołneczko, Zimny