VII OLT – W żeńskich derbach Ślęza lepsza od Śląska

W meczu 6. kolejki rozgrywek VII Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław (dziewczyny) wygrała ze Śląskiem IV Wrocław (dziewczyny) 5:1.

Trener Marlena Mikołajczyk – Początek meczu jak i pierwsza połowa nerwowa, mimo, że juz w drugiej minucie spotkania wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Moniki Piekarskiej. Często byliśmy w okolicach pola karnego przeciwnika, ale brakowało strzałów na bramkę. Do szatni zeszliśmy z wynikiem 1:1, po wyrównanej grze. Na drugą połowę dziewczyny wyszły bardzo zmotywowane, po odbiorze szukały dokładnych podań, stworzyły wiele składnych sytuacji, z czego aż 4 zakończyły się zdobyciem bramki. Gratuluje drużynie wygranej, życzyłabym sobie, aby wszystkie przyszłe mecze wyglądały tak jak dzisiejsza druga część spotkania.

ŚLĄSK IV WROCŁAW (dziewczyny) – ŚLĘZA III WROCŁAW (dziewczyny) 1:5 (1:1)

0:1 Piekarska 3′
1:1 Chraścina 27′