I WLJM – Było blisko, ale zabrakło

W meczu 14. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z Olympicem Wrocław 1:2.

Trener Bartosz Książkowski – Pomimo niekorzystnego wyniku jestem zadowolony z postawy naszej drużyny. Podeszliśmy do tego spotkania z odpowiednim nastawieniem, byliśmy dobrze zorganizowani w obronie, i odważni z płka na połowie rywala. Pierwsza bramka dla rywali padła po naszej stracie w bocznym sektorze i zbyt późnej reakcji pozostałych zawodników. W drugiej połowie po dwóch rzutach różnych drużyna gości otrzymała dwa karne. Pierwszy fantastycznie wybronił Jerzy, przy drugim był już bez szans. Wiedząc, że nie mamy już nic do stracenia ruszyliśmy do ataku co przyniosło bramkę kontaktową.  Po dośrodkowaniu Nowaka z rzutu wolnego bramkę głową zdobył Kozachuk. W końcówce spotkania mieliśmy jeszcze okazję do wyrównania. Najpierw bramkę ze spalonego strzelił Pabich,  a później w dobrych sytuacjach pomylili się Bagiński oraz Pierzyński.  Wierzę, że dobra postawa w tym meczu doda nam pewności siebie w kolejnych spotkaniach.

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 1:2 (0:1)

0:1 Liberski 39
0:2 Drzewosz 59′
1:2 Kozachuk 65′

Ślęza – Komicz, Bielak (85’Paszkowski), Bagiński, Witczak, Tyczka, Nowak, Baczul (71’Warchlewski), Lemirski (78’Kołodziej), Chmielewski (65’Pabich), Ciszek (75’Pierzyński), Kozachuk