WLJM U16 – Wielki niedosyt

W meczu 7. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z Olympicem Wrocław 1:3.

Trener Łukasz Anklewicz – Po meczu czujemy wielki niedosyt, bo wynik meczu zupełnie nie oddaje obrazu meczu. Meczu w którym wieloma momentami dominowaliśmy i stwarzaliśmy sytuację bramkowe, nie pozwalając przeciwnikom na wiele. Niestety proste błędy w obronie powodują, że w 2 połowie między 70 a 80 minutą tracimy 2 bramki. W 83 minucie łapiemy kontakt za sprawą bramki Galińskiego i za wszelką cenę próbujemy wyrównać stan meczu. W doliczonym czasie tracimy bramkę na 1:3 i jest po meczu. Chłopaki dzisiaj zostawili kawał zdrowia na boisku i zasługują na pochwałę mimo niekorzystnego wyniku.

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 1:3 (0:0)