WLT U14 – Efektowne zwycięstwo na inauguracje rozgrywek

W meczu 1. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy 6:2.

Trener Wojciech Czwartos – Wynik może mówić, że był to łatwy i przyjemny mecz, ale wcale tak nie było. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, to przeciwnicy dłużej utrzymywali się przy piłce, my wyglądaliśmy na zespół który trochę zapomniał jak to jest grać na punkty. Do przerwy jednak prowadzimy 2:0. W drugiej połowie tworzyliśmy już sobie znacznie więcej sytuacji, w której Waliś ustrzelił hattricka i Berezowski-Barton wykorzystał rzut karny. Drużynie FC Wrocław dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia, postawili nam dzisiaj naprawdę trudne warunki. My już skupiamy się na kolejnym meczu, w którym podejmiemy Chrobrego Głogów.

FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLĘZA WROCŁAW 2:6 (0:2)