WLT U14 – Goli w ostatnim meczu nie było

W meczu 9. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław zremisowała z FC Wrocław Academy 0:0.

Różne oblicza zaprezentowała w tym spotkaniu Ślęza. Być może wczesna pora tego meczu spowodowała, że w pierwszej połowie żółto-czerwoni sprawiali wrażenie, jakby się jeszcze nie do końca obudzili. Stąd też w tej części meczu lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji do objęcia prowadzenia. Na nasze szczęście, albo brakowało im precyzji w wykończeniu akcji, albo też bardzo dobrze interweniował Szymon Bałd. Dopiero tuż przed przerwą nasza drużyna zdołała się ocknąć i sama zaczęła szukać swoich szans do strzelenia goli.

Druga połowa była już zupełnie inna. Ślęza zagrała w niej zdecydowanie lepiej i stworzyła sobie wiele znakomitych okazji strzeleckich, lecz żadnej z nich nie wykorzystała. Dość powiedzieć, że Kacper Włodek i Adrian Bednarski spokojnie mogliby zapisać dziś na swoim koncie po hat tricku, bowiem każdy z nich nie wykorzystał po kilka wyśmienitych okazji. Ślęza była w przekroju całego meczu zespołem lepszym, a niewiele brakowało, by go jednak przegrała w ostatniej minucie. W niej arbiter podyktował rzut wolny pośredni z 10 metra, a po jego rozegraniu jeden z piłkarzy FCWA trafił w poprzeczkę.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 0:0

Ślęza – Bałd, Włodek, Bednarski, Góral, Raputa, Stępniewski, Baczul, Zemylak, Chowański, Zalewski, Sokołowski oraz Waliś, Roszak, Słomski, Michnicki, Ciszek, Bielak.