WLT U14 – Górnik bez szans w meczu ze Ślęzą

W zaległym meczu 7. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych 9:1.

Ślęza rozegrała dziś dobry mecz, choć były momenty, za które trzeba by troszkę zganić naszych młodych zawodników. Żółto-czerwoni doskonale weszli w to spotkanie. Już w 3 min. po podaniu Macieja Górala do Tomasza Raputy, ten drugi umieścił piłkę w siatce. Minęła minuta a obaj zawodnicy zamienili się rolami, bowiem tym razem to Raputa obsłużył podaniem Górala i było już 2:0. Szybko strzelone gole chyba sprawiły, że nasza drużyna zaczęła grać troszkę niedbale, i choć wciąż przeważała, oddając sporo strzałów, m.in. Szymon Ciszek trafił w poprzeczkę, to zaczęło się pojawiać zbyt dużo błędów. Po jednym z nich, zbyt słabym zagraniem do bramkarza, wałbrzyszanie strzelili gola kontaktowego. Ślęza zdołała jednak jeszcze przed przerwą ponownie objąć dwubramkowe prowadzenie, po strzale Górala z dystansu.

Druga połowa była już znacznie lepsza w wykonaniu wrocławian, którzy raz za razem stwarzali podbramkowe sytuacje, a 6 z nich zamienili na gole. Goście, rzadko, bo rzadko starali się odgryzać i parę razy sprawdzili czujność Szymona Bałda, który jednak nie dał się zaskoczyć.

ŚLĘZA WROCŁAW – GÓRNIK NOWE MIAST WAŁBRZYCH 9:1 (3:1)