WLT U14 – Ślęza górą w meczu ze Śląskiem

W meczu 5. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała ze Śląskiem Wrocław 5:3.

Trener Krzysztof Wołkanowski – Oba zespoły preferowały dziś ofensywny styl gry, czego efektem jest wynik. Mecz dobrze się dla nas rozpoczął w 7 minucie wyszliśmy na prowadzenie, Śląsk jednak pokazał duża jakość i kilka minut później już prowadził. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 3:1. Początek drugiej połowy nie zapowiadał takiego zakończenia meczu, gospodarze przeważali w posiadaniu piłki oraz tworzeniu sytuacji bramkowych. Bramka kontaktowa dodała nam wiatru w żagle, Śląsk nadal atakował ale brakowało im skuteczności. My natomiast wykorzystaliśmy wszystkie nadarzające się sytuacje, dużo jakość dali dziś zawodnicy wchodzący z ławki. Mimo dobrego wyniku, jest wiele aspektów nad którymi musimy popracować.

ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 3:5