Cztery zwycięstwa i jedna porażka

Weekend na plus w wykonaniu zespołów Ślęzy Wrocław.

Zaległy mecz 12. kolejki Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

ŚLĘZA INPLAG WROCŁAW – Q80ILS SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA 103:25 (24:13, 32:4, 21:2, 26:6)

Ślęza – Mora 20 (1), Kalinowska 18 (2), Krzysztofik 13, Gliniak 13 (1), Gąssowska 9 (1), Murat 8, Surowiec 7 (1), Suwała 7 (1), Kaciuba 4, Wołowiec 4

14. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

ŚLĘZA INPLAG WROCŁAW – MKS POLKOWICE 81:46 (21:10, 19:7, 22:16, 19:13)

Ślęza – Mora 19, Kaciuba 13, Krzysztofik 13, Kalinowska 9, Suwała 8, Gąssowska 6, Murat 6, Gliniak 5, Wołowiec 2, Surowiec.

BASKET SIECHNICE – ŚLĘZA II WROCŁAW 96:54 (21:21, 24:9, 22:6, 29:18)

Ślęza II – Tito 14 (1), Beksińska 13 (1), Mech 7 (1), Salovarova 6 (1), Gryszko 6 (2), Wiśniewska 3 (1), Kubik 2, Łaskawy 2, Łapińska 1, Jakubiak, Machocka

Pierwsza drużyna Ślęzy nie zwalnia tempa, dopisując do swego dorobku kolejne,przekonywujące zwycięstwa. Drugi zespół niespodziewane remisował po pierwszej kwarcie z Basketem Siechnice. W pozostałych odsłonach faworytki jednak były wyraźnie lepsze.

10. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek

MKS MOS BETARD WROCŁAW – ŚLĘZA II ROOF RENOVATION WROCŁAW 66:76 (7:20, 26:15, 20:17, 13:24)

Ślęza II – Hladik 27, Tito 17, Surmiak 11, Salovarova 7 (1), Gozdalska 4, Kudrzycka 3 (1), Jakubiak 3 (1), Michalska 2, Lewicka 2, Sokołowska.

Znakomicie spisała się druga drużyna Ślęzy, rewanżując się MOS-owi za jednopunktową porażkę w pierwszym meczu. Nasz zespól popisał się bardzo dobrym finiszem, bowiem jeszcze po trzech kwartach minimalnie przegrywał. Dzięki temu zwycięstwu, Ślęza II zakończyła pierwszą fazę rozgrywek na 3. miejscu.

10. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW 44:79 (10:19, 13:24, 12:24, 9:12)

Ślęza – Hladik 20, Berks 12, Krzemińska 11, Piotrowicz 9, Wieruszewska 7, Zych 6, Michalec 5, Bisek 4, Murowicka 2, Piątkowska 2, Musiał 1, Zaczkiewicz.

Trener Łukasz Bartnicki – Pewne zwycięstwo w Jeleniej Górze. Nasza drużyna U13 wygrywa z drużyną Spartakus Jelenia Góra i w świetnych humorach wraca do domu. Zespół zostawił dziś na parkiecie mnóstwo sił i serca. Zagraliśmy zdecydowanie w obronie , co pozwalało na wyprowadzanie szybkich ataków i zbudowanie bezpiecznej przewagi. Wielkie brawa dla zawodniczek i już patrzymy w przyszłość, bo we wtorek czeka nas domowe spotkanie z MOS Wrocław.